Шановні пацієнти!
Ми працюємо пн-пт з 8:00 до 20:00; сб з 08:00 до 18:00; нд з 08:00 до 15:00
Запис за телефоном:
(056) 736 66 66
(056) 732 00 00
(096) 732 00 00
(099) 732 00 00

Дитячий невролог
Дитячий невролог

  Дитячий невролог в Дніпрі

  З перших днів життя в організмі дитини відбуваються активні процеси росту та розвитку - формується організм, розвиваються моторні та рухові функції, встановлюється психіка, мова і т. ін. За правильний перебіг кожного з цих процесів відповідає нервова система. Порушення в її роботі можуть викликати не тільки больові відчуття, але і в результаті, призвести до більш серйозних проблем. Згідно зі статистичними даними, дитячі захворювання нервової системи часто призводять до виникнення серйозних порушень в розвитку організму і навіть інвалідності.

  Саме тому звернення до невролога для планового огляду чи при появі перших ознак нервових розладів - це гарантія своєчасного та якісного лікування, яке дозволить попередити розвиток складних розладів нервової системи. Дитячі неврологи МЦ "Оксфорд Медікал Дніпро" спеціалізуються на лікуванні і попередженні функціональних порушень, а також захворювань нервової системи.

  Коли необхідно звертатись до дитячого невролога

  Під час планового огляду, лікар-невролог зможе визначити стан здоров'я дитини і контролювати динаміку розвитку організму, а також формування нервової системи.

  Варто записатись на терміновий прийом до лікаря, якщо ви помітили у дитини:

  • втрату свідомості;

  • головні болі;

  • розлади сну;

  • порушення мови, дрібної моторики;

  • мимовільне сечовипускання;

  • відставання в розвитку;

  • судоми.

  Викликати ці симптоми можуть серйозні захворювання, які нерідко являються наслідками травм, ускладнень після перенесених захворювань, неврозів.

  Плановий огляд дитини у дитячого невролога

  Перший огляд дитини проводиться у віці 2,5-3 місяці, навіть за відсутності тривожних симптомів. Це дозволяє виключити вірогідність наявності наслідків пологових травм. В подальшому, у віці 6, 9 та 12 місяців такі огляди варто повторювати, щоб визначити і попередити виникнення захворювань, контролю за нормальним розвитком дитини.

  Дитячі неврологи МЦ "Оксфорд Медікал Дніпро" займаються лікуванням та медичним супроводом недоношених дітей, малюків з пренатальними ураженнями нервової системи та іншими розладами неврологічного характеру.

  Діагностика та лікування у відділенні неврології

  На першому прийомі, врач-невролог дізнається у батьків всі нюанси розвитку дитини, подробиці про якість сну та режим життя. Далі проводиться оцінка рефлексів, перевірка аналізів та вивчення історії хвороби. За необхідності призначаються додаткові процедури: аналізи, УЗ-діагностика, МРТ і т.д.

  За умови виявлення найменших відхилень необхідно оперативно почати курс лікування. Визначаючи максимально ефективний та найменш шкідливий для організму дитини метод вирішення проблем, лікарі нашої клініки можуть призначити медикаментозне лікування з включеннями до курсу мануальної терапії, масажу, рефлоксотерапії і т.д.

  Дитячі неврологи МЦ "Оксфорд Медікал Дніпро" займаються лікуванням:

  • енурезу;

  • епілепсії;

  • заїкання;

  • неврозів;

  • нейрошкірних та нейром'язових захворювань 

  • наслідків травм;

  • судинних захворювань головного мозку.

  Регулярний огляд дитячого невролога необхідний навіть за відсутності очевидних неврологічних проблем. А за умови виявлення навіть перших чи найдрібніших симптомів порушень в роботі нервової системи, необхідно негайно звернутись до спеціаліста - успішне позбавлення від неврологічних захворювань потребує оперативного втручання лікаря.

  Дитячий невролог в МЦ "Оксфорд Медікал Дніпро"

   Дитяча неврологія - це специфічна сфера медицини, яка вимагає від спеціаліста уважного та відповідального підходу до питань лікування своїх пацієнтів. Наші досвідчені лікарі регулярно вдосконалюються, освоюють нові методики терапії та лікування в сфері захворювань будь-яких неврологічних проблем.

  Пам'ятайте, звернувшись до лікаря, за наявності найменших симптомів, можна не тільки покращити якість життя, позбавившись під неприємних проявів хвороби, але і попередити подальший розвиток серйозних ускладнень після захворювання.

  Щоб записатись на прийом до дитячого невролога в МЦ "Оксфорд Медікал Дніпро" дзвоніть за номерами: (056)7320000, (099)7320000, (096)7320000.

  ( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

  відгуки
  Залишити відгук
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

  Акції
  актуальна інформація

  Дякуємо!

  Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

  Залишити повідомлення для адміністрації клініки
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
  up

  Записатися на прийом

  Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом