Шановні пацієнти!
Ми працюємо пн-пт з 8:00 до 20:00; сб з 08:00 до 18:00; нд з 08:00 до 15:00
Запис за телефоном:
(056) 736 66 66
(056) 732 00 00
(096) 732 00 00
(099) 732 00 00

Дитячий масажист
Дитячий масажист

  Дитячий масажист в Дніпрі

  Дитячий масаж дозволяє забезпечити нормальний розвиток та зростання організму дитини. В нашій клініці цю послугу надають спеціалісти з досвідом роботи з різними дитячими патологіями. В арсеналі можливостей дитячого масажиста не тільки класичні техніки, але і вже успішно засвоєні нові напрямки, які встигли отримати широку популярність в західних країнах.

  Останні роки значно збільшилась кількість дітей, що страждають на патології опорно-рухового апарату, а також з порушеннями роботи органів та систем дитячого організму. Але своєчасно пройдений курс дитячого масажу дозволить виправити проблему, активізувати фізіологічні процеси, нормалізувати роботу внутрішніх органів та стимулювати розвиток дитини.

  Користь від дитячого масажу:

  • стимуляція крово- та лімфотоку;

  • укріплення імунітету;

  • розвиток опорно-рухового апарату;

  • розслаблення м'язів та нервової системи;

  • допомагає розвивати дихальну систему;

  • прибирає кишкові кольки, нормалізує роботу травної системи;

  • використовується як профілактика від рахіту.

  Сеанси масажу для дітей

  Регулярні сеанси масажу допоможуть стимулювати не тільки фізичний, але й інтелектуальний розвиток. Адже у найменших діточок мозок вдосконалюється активніше при розвитку тіла.

  Процедура позитивно впливає на опорно-рухову, серцево-судинну та дихальну системи. Техніки, що використовуються в нашій клініці стимулюють роботу м'язів, внаслідок чого вони сприймають в три рази більше поживних речовин, аніж в стані спокою, а споживання кисню при цьому збільшується в 7 разів. Таким чином м'язи стають сильними та еластичними.

  Важливий також вплив дитячого масажу на роботу центральної нервової системи, оскільки в процесі сеансу стимулюються нервові закінчення на шкірі, що забезпечує розслаблення, підвищується нервова стійкість дитини.

  Під час сеансу масажу стимулюється робота лімфатичної системи. Здоровий рух лімфи по організм не менш важливий аніж кровообіг. Покращуючи лімфоток масажист допомагає звільняти тканини та органи від продуктів обміну - токсинів.

  Види дитячого масажу:

  1. Загально зміцнюючий - використовується для загального впливу на внутрішні органи, стимуляції м'язів, розвиває моторику та мову;

  2. Лікувальний - необхідний за наявності патологій та призначається лікарем. В такому випадку методологія масажу розробляється індивідуально для дитини, разом із вправами з лікувальної гімнастики;

  3. Корекційний масаж - попереджує рецидиви захворювань, покращує стан опорно-рухового апарату, закріплює отриманий результат після лікувального масажу.

  Масаж для немовлят

  Дитячий масаж потрібен дитині мало не з перших днів. І хоч на перших 2-3 тижнях життя масаж більше подібний на розтирання та погладжування - ця процедура вже має значний вплив на майбутній розвиток дитини. Дитячий масажист в такий період необхідний для того, щоб показати основні прийоми батькам, підказати на що варто звернути увагу.

  Масаж для дітей до року допомагає розслабити нервову систему, забезпечити розвиток м'язів та кісткової системи, покращити кровообіг. Гімнастика для немовлят забезпечує додатковий тактильний контакт мами та дитини, який позитивно впливає і на малечу, і на батьків.

  Лікувальний масаж для дітей

  Лікувальний масаж проводить за призначенням лікаря, за наявності виявлений патологій. В нашій клініці сеанс лікувального чи корекційного масажу проводить спеціаліст з багаторічним досвідом, який допоможе укріпити м'язи, відновити стан здоров'я та забезпечити дитині повноцінний розвиток. 

  Показання для проведення лікувального масажу у дітей:

  • травми при народженні;

  • ДЦП;

  • плоскостопість;

  • дисплазія тазостегнових суглобів;

  • сколіоз, сутулість і інші деформації спини;

  • пупкова грижа і т.д.

  Дитячий масажист в Oxford Medical Дніпро

  В нашому МЦ працюють досвідчені спеціалісти в області масажу, які знайомі з особливостями дитячого організму, знають його потреби та при проведенні сеансу допоможуть вам забезпечити дитині здорове зростання та розвиток.

  Записатись на прийом до дитячого масажиста можна за номерами: (056)7320000, (099)7320000, (096)7320000.

  ( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

  відгуки
  Залишити відгук
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

  Акції
  актуальна інформація

  Дякуємо!

  Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

  Залишити повідомлення для адміністрації клініки
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
  up

  Записатися на прийом

  Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом